کیفیت گارانتی و خدمات پس از فروش کالاها، همواره یکی از نگرانی های مصرف کنند‌گان بوده‌ است. زمان پاسخگویی، چگونگی تعامل بین مخاطبان و شرکت، نحوه پاسخگویی و کارآیی تیم پشتیبانی از جمله عوامل تعیین کننده در بهره‌مندی از خدمات یک محصول است.
ما با داشتن تجهیزات پیشرفته و تکنسین های متخصص مبادرت به تعمیر دستگاه‌های عرضه شده می‌کنیم و با توجه به این که تجهیزات ارائه شده توسط شرکت پویندگان ارتباط پارس نیکان در مراکز حساس ارائه دهنده سرویس های شبکه اعم از دولتی و خصوصی مورد استفاده قرار می‌گیرد، ما همواره در تلاشیم تا در کوتاهترین زمان ممکن تجهیزات مشتریان تعمیر، تا مشتریان گرامی در مرکز و سازمان خود دچار مشکل نشوند.
مشتری گرامی ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، خواهشمند است شرایط گارانتی را با دقت مطالعه نمایید:
  • مشتریان می‌توانند در صورت بروز مشکل از راه های ارتباطی همچون ارسال تیکت، ایمیل و تلفن با کارشناسان و متخصصان شرکت ارتباط برقرار کرده و مشکل خود را با آنها در میان بگذارند.(کادر پشتیبانی و خدمات پس از فروش پارس نیکان، شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۸ الی ۱۶:۳۰ و پنج شنبه ها از ساعت ۸ الی ۱۲:۳۰ آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می‌باشد)
  • کلیه هزینه‌های ارسال کالا بر عهده مشتری می‌باشد.
  • مسئولیت بسته‌ بندی صحیح کالا هنگام ارسال بر عهده مشتری می‌باشد.(بدیهی است صدمات ناشی از بسته‌ بندی نادرست بر عهده مشتری می‌باشد)
  • کالای دستکاری و يا تعمير شده توسط اشخاص متفرقه بجز کارشناسان شرکت شامل گارانتی نمی‌شود.
  • شروع گارانتی از تاریخ فروش تجهیزات خواهد بود و کالای معیوب باید قبل از اتمام گارانتی به شرکت مرجوع شود.
  • در زمان ارسال کالا باید علت خرابی آن به طور کامل در برگه عودت توضیح داده شود.
فهرست